"Invata pe copil calea pe care trebuie sa o urmeze…"
Versetul zilei
Newsletter
Gândul zilei
Flag Counter

 

strang cuvantul color     Domnul sa ii binecuvinteze pe toti cei care au  participat la faza internationala  a

Concursului Talantul in Negot, iar castigatorilor, Domnul sa le dea har in continuare

la faza internationala care va avea loc la Oradea

Aceasta e lista castigatorilor:

Câștigătorii concursului Talantul în negoț faza națională, cei care vor participa
la faza internațională în data de 07-09.08.2015 la Oradea
nr categ nume prenume biserica localitatea jud regionala
1 2_3 Acul Mathyas Sf. Treime  Bistrița BN CJ
2 2_3 Bențan Emanuel Filadelfia Becicherecul Mic TM AR
3 2_3 Bordianu Emanuel Maranata Rădăuți SV SV
4 2_3 Chiciudean  Dorothea Emanuel Bistrița BN CJ
5 2_3 Cuth Lidia Betel Sighetu Marmației MM MMSM
6 2_3 Dunca Ionuț Betel Sighetu Marmației MM MMSM
7 2_3 Iurian Bogdan Albini Cluj CJ CJ
8 2_3 Tămaș Miriam Emanuel  Bistrița BN CJ
9 2_3 Trifa Iulia Filadelfia Oradea BH OR
10 2_3 Turza Andrei Betel Sighetu Marmației MM MMSM
11 2_3 Hațegan Miriam Betania Deva HD AR
12 2_3 Ilovan Andreea Betel  Rebrișoara BN CJ
13 2_3 Chelu Rut-Tabita Betesda București B
14 2_3 Cociş Beniamin Lugaşu de Jos BH OR
15 2_3 Tothăzan Renata Carpaţi Cluj CJ CJ
16 2_3 Chiciudean Emanuel Emanuel Bistrița BN CJ
17 2_3 Filip Sorin Emanuel Burdujeni SV SV
18 2_3 Grigoraș Diana Emanuel Burdujeni SV SV
19 4_5 Brîndușan Denis Natanael Betel Hațeg HD AR
20 4_5 Chețe Sandra Săcele BV BV
21 4_5 Giurgia David Filadelfia Pitești Argeș O-A
22 4_5 Hoha Paul Betel  Rebrișoara BN CJ
23 4_5 Onofrei Efraim Nr1 Betel Botoșani BT SV
24 4_5 Pamparău Cosmin Betel Dumbrăveni SV SV
25 4_5 Costa Naomi Betania Deva HD AR
26 4_5 Homorozan Mihai Betel Sighișoara MS CJ
27 4_5 KIS Samuel Betania Cluj CJ CJ
28 4_5 Onofraș Cristi Betel Ițcani SV SV
29 4_5 Tătar Karina Maranata Baia Mare MM MMSM
30 4_5 Căienar Patricia Sf. Treime Bistrița BN CJ
31 6_7 Bîtea Claudiu Horeb Oradea BH OR
32 6_7 Botănel Ciprian Golgota Tg. Jiu Gorj O-A
33 6_7 Constantin Lois Tihău SJ CJ
34 6_7 Homorozan Cristian Betel Sighișoara MS CJ
35 6_7 Lazăr Miriam Menorah Caransebeș CS AR
36 6_7 Pricop Lidia Emanuel Burdujeni SV SV
37 6_7 Puițel Teodora Săcele BV BV
38 6_7 Roman Filip Efrata Făget TM AR
39 6_7 Luculescu Albert Plopeni SV SV
40 6_7 Cîmpean Abel Sf. Treime Bistrița BN CJ
41 6_7 Filip Samuel Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
42 6_7 Grămadă Ana-Maria Betel Grănicești SV SV
43 6_7 Iancu Crina Eben Ezer Vaslui VS SV
44 6_7 Popescu Emanuel Câmpina PH BV
45 6_7 Straț Robert Betania Tg. Jiu Gorj O-A
46 6_7 Ciochendea Daniel Betleem Orăștie HD AR
47 6_7 Giurgia Filip Filadelfia Pitești Argeș O-A
48 6_7 Țica Daria Ineu AR AR
49 6_7 Popuța David Betel Cluj CJ CJ
50 8_9 Candrea Iosif Betel Dorna Candreni SV SV
51 8_9 Istrate Samuel Sebastian Sf. Ilie SV SV
52 8_9 Mihai Cătălina Betesda Dumbrăveni SV SV
53 8_9 Varga Larisa Zărvești CS AR
54 8_9 Chelba Simona Betleem Bivolărie SV SV
55 8_9 Istrate Cristian Betel Dumbrăveni SV SV
56 8_9 Bojan David Elim Hunedoara HD AR
57 8_9 Chiriac David Cătămărăşti BT SV
58 8_9 Dumitru Flavia Betel Târgu-Mureş MS CJ
59 8_9 Monineți Rebeca Sacu CS AR
60 8_9 Nechifor  Larisa Mlenăuţi BT SV
61 8_9 Postu Bianca Tabita Eben Ezer Vaslui VS SV
62 8_9 Pușcaș Daniela Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
63 8_9 Pușcaș Ruben Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
64 10_11 Bălan Adrian Golgota Tg. Jiu Gorj O-A
65 10_11 Ciortea  Monica Emanuel Bistrița BN CJ
66 10_11 Cîrdei Ramona Betleem  Bivolărie SV SV
67 10_11 Mandici Ligia Betleem  Bivolărie SV SV
68 10_11 Pamparău Monica Betel Dumbrăveni SV SV
69 10_11 Popa Cosmin Plopeni SV SV
70 10_11 Antal Valentina Golgota Hunedoara HD AR
71 10_11 Rădoi Estera Mediaș BV
72 10_11 Havrştiuc Dana Mitoc SV SV
73 10_11 Sima Estera Câmpina PH BV
74 10_11 Botezan Daniela Mediaș BV
75 10_11 Istrate Raluca Sf. Ilie SV SV
76 10_11 Botănel Ruben Golgota Tg. Jiu Gorj O-A
77 10_11 Pavăl Simona Betel Dumbrăveni SV SV
78 10_11 Bîgu Iulia Drujești VS SV
79 18-25 Miron Beatrice Betesda Dumbrăveni SV SV
80 18-25 Filip Cornelia Emanuel Burdujeni SV SV
81 18-25 Hrebenciuc Anișoara Luciana Nr.1 Iași IS SV
82 18-25 Barar Rebeca Jibou SJ CJ
83 18-25 Botănel Elisa Golgota Târgu Jiu GJ O-A
84 18-25 Pavăl Adelina Betel Dumbrăveni SV SV
85 18-25 Coriteac Elvira Nădlac AR AR
86 18-25 Postu Andreea Eben Ezer Vaslui VS SV
87 18-25 Postu Ligia Manuela Eben Ezer Vaslui VS SV
88 18-25 Sărăcuț Larisa-Patricia Filadelfia Timișoara TM AR
89 25+ Pop Mariana Baciu CJ CJ
90 25+ Bîtea Viorica Horeb Oradea BH OR
91 25+ Pascariu M Daniela Nr.1 Betel Botoșani BT SV
92 25+ Lucaciu Mihaela Speranța Cluj CJ CJ
93 25+ Sărăcuț Ana Betania Jebel TM AR
94 25+ Abrudan Maria Marta Albini Cluj CJ CJ
95 25+ Mihăilă Emanuela Maranata Baia Mare MM SMM
96 M p_1 Buda Denis Betania Deva HD AR
97 M p_1 Hăbălău Emanuel Sf. Treime Bistrița BN CJ
98 M p_1 Suciu Ștefan Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
99 M p_1 Gros Fineas Speranța Oradea BH OR
100 M p_1 Turza Andrei Betel Sighetu Marmației MM MMSM
101 M 2_4 Ana Rebeca Albini Cluj CJ CJ
102 M 2_4 Ognean Eduard Betania Deva HD AR
103 M 2_4 Barac Alexandru Sf. Treime Sibiu SB BV
104 M 2_4 Ciurumelea Etien Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
105 M 2_4 Rauca Lucas Sf. Treime Bistrița BN CJ
106 M 2_4 Buda Robert Betania Deva HD AR
107 M 5_8 Cîrdei Maria Vicovu de Sus SV SV
108 M 5_8 Ognean Naomi Betania Deva HD AR
109 M 5_8 Ognean Eric Betania Deva HD AR
110 M 5_8 Semeniuc Alessia Speranța Suceava SV SV
111 M 5_8 Sime Paula Speranța Oradea BH OR
112 M 5_8 Suciu Natanael Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
113 M 5_8 Sîrbu Cosmin Claudiu Betania Câmpia Turzii CJ CJ
114 M 5_8 Pușcaș David Muntele Sionului Baia Mare MM MMSM
115 M 5_8 Lucaciu Corina Chiraleu BH OR
116 M 9_11 Cîrlan Daniela Nr.1 Bosanci SV SV
117 M 9_11 Şfabu Dorina Nr.3 Mesia Botoșani BT SV
118 M 9_11 Ghiman Alin Filadelfia Timișoara TM AR
119 M 9_11 Bozdog Ioana Betania  Câmpia Turzii CJ CJ
120 M 9_11 Iacob Iuliana Betel Dumbrăveni SV SV
121 M 18-25 Hrebenciuc Anișoara Luciana Iași IS SV
122 M 18-25 Marteniuc Ana Sf. Ilie Suceava SV SV
123 M 18-25 Huțan Daniela Câmpina PH BV
124 M 18-25 Nechita Lucreția Filadelfia Utvin TM AR
125 M 18-25 Cătană Emanuel Nădlac AR AR
126 M 25+ Lucaciu Monica Chiraleu BH OR
127 M 25+ Igna Simona Filadelfia Petroșani HD AR
128 M 25+ Pantea Lidia Carmel Timișoara TM AR
129 M 25+ Homorozan Daniela Betel Târgu-Mureș MS CJ
130 M 25+ Lela Tabita Emanuel Sibiu SB BV
131 M 25+ Cujba Tabita Mizil PH BV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *