"Invata pe copil calea pe care trebuie sa o urmeze…"
Versetul zilei
Gândul zilei
Flag Counter

  colorful-music-notes-wallpaper-music-notes-2132130     Stiati de acest ajutor binevenit pentru orice invatator?

Resurse muzicale este un site care ofera negative crestine de lauda si inchinare pentru cei care doresc sa slujeasca in biserica prin cantare si care uneori nu o fac din cauza ca partea instrumentala lipseste. Administratorul site-ului a creat aceasta platforma, Resurse Muzicale, cu resurse crestine unde se pot inregistra diversi autori, compozitori, artisti si interpreti crestini si care urca pe site din resursele lor originale create de ei.  Domnul sa ii binecuvinteze!  www.resursemuzicale.com 

info trimis de Olimpia Babuta

2 Responses to Negative pentru cantari copii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *