"Invata pe copil calea pe care trebuie sa o urmeze…"
Versetul zilei
Newsletter
Gândul zilei
Flag Counter

Dacă aveţi întrebări în legatură cu materiale, articole sau anunţuri postate pe site, sau pentru a posta materiale oferite de d-voastră, va rugam contactaţi administratorii:

Administratori site:

Barbura Daniela – 0722317934 –  daniela_barbura@yahoo.com                             Adriana Ardeu – 0749524431 – adriana.ardeu@yahoo.com

Dacă doriţi să se ţină cursuri de instruire în biserica/zona dv-stră sau pentru diverse informaţii, probleme , puteţi contacta un membru al echipei lucrării cu copiii din regionala sau ţara în care va aflaţi:

Echipa lucrării cu copiii:

România:

  • Ardelean Moise: 0748218371;
  • Filip Nelu: 074530643; nelufilip@gmail.com;
  • Coroban Titus Ioan: 0744854089; coroban_t@yahoo.com;
  • Muică Samuel Cristian: 0722204415; muicasam@yahoo.com;
  • Barbura Daniela: 0722317934; daniela_barbura@yahoo.com;

Regionala Arad:

–        Ianoșic Ștefana:0735770767; stefanaioji@yahoo.com;

Regionala Braşov:

Regionala Bucureşti:

Regionala Cluj:

Regionala Constanţa:

  • Toma Dorel: 0744320006; doreltoma@yahoo.com;

Regionala Maramureşului şi Sătmarului:

Regionala Oltenia Argeş:

Regionala Oradea:

Regionala Suceava:

Regionala etnică maghiară:

  • Csontos Joysef: 0745252747; 0771616695;
  • Tothăzan Helga: 0743111968; helga_flavia@yahoo.com;

Echipa tehnică:

  • Bălănean Daniel şi Flavia:0731838190; 0720045232; balanean_daniel@yahoo.com; balanean_flavia@yahoo.com;
  • Bogdan Florin și Florentina: 0760448070; 0767536264; florynbogdan2000@yahoo.com; florentina_bordinc@yahoo.com;
  • Cazan Timotei: 0723226964; tymi_y@yahoo.com;
  • Cornici Laura: 0745310064; lauragorgos@yahoo.com;
  • Drăgan Estera: 0722383864;
  • Novac Nicoleta: 0763898677; nicky_novak@yahoo.com;
  • Povian Andrada: 0732533122; mailforandrada@yahoo.com;
  • Popescu Emil și Olga: 0722781299; 0722362739; emil.olga@gmail.com;
  • Sărăcuț Ana: 0735901131; ana.saracut@cec.ro;
  • Sărăcuț Larisa: 0731282120; ysa_eco@yahoo.com;
  • Schipor Persida: 0724893270; persida@gmail.com;
  • Simonescu Andrei și Bianca: 0729655622; 0723329795; simonescu@gmail.com;  bianca.manuela@yahoo.com;
  • Simonescu Marius: 0758431690; marsim92@yahoo.com;
  • Strava Marius și Tabita: 0720444538; 0740537932; marius.strava@yahoo.com;

Anglia:

Austria:

  • Istrate Daniel:+436642051515; dany.istrate@aon.at;
  • Ardelean Sanda: +436763874165; leansanda@yahoo.com;
  • OnişorNelu – +436604076099; nelu.onisor@gmx.net;
  • Ludușan Alina +43664250080; ludusanalina@yahoo.com;
  • Harabagiu Cristina +436605464194; mariocris99@yahoo.it;

Belgia:

Canada:

Franţa:

Germania:

  • Ghit Daniel: +4971112891869; dghit@web.de;
  • Pogan Titu: +4915757915453; titu_pogan@yahoo.com;

Grecia:

  • Zalețchi Samuel: +302108318935; +306945160041; samyzaletchi@yahoo.gr;

Irlanda:

Italia:

  • Livanu Marius: +393288697983; mariuslivanu@yahoo.it;
  • Florea Ioan și Mirela: +393291657007; mirelaflorea18@yahoo.it;
  • Boghean Corneliu și Mona: +393281466193; bogheancornelmona@yahoo.com;
  • Asăndoaie Ionel și Lăcrămioara: +393287112078;+393206926308;ionelasandoaie@yahoo.it;
  • Copil Liviu și Dorina: +393733448181; liviu_copil@yahoo.com;
  • Oros Daniel şi Laura: +393203343170;+393733456269; doros126@yahoo.com;
  • Ţiprigan Sandu:+393890520012; sandymony1202@yahoo.it;
  • Cioară Loredana: +393289162695; cioara77@gmail.com;
  • Rus Nicoleta: +393281686408; leta@yahoo.it;
  • Aromanesei Corneliu: +393452121662;
  • Țăran Ramona:+393297743379; ramynely1980@gmail.com;
  • NichituțGhiță: +393484948362; nichitutg@yahoo.com;
  • BudeanuEma: +393289139669; ema16_andreea@yahoo.it;

Portugalia:

Republica Moldova:

  • Diaconita Ion +37367597085;

Spania:

  • Morar Mihai: +34678233768;
  • Micle Nicu – +34687210586; +34642940575; nicosilucia@yahoo.es;

Comunitatea teritorială Mediterana:

Comunitatea teritorială Andalucia:

Comunitatea teritorială Madrid Nord:

  • Miron Iacob: +34670741449;
  • Talpeş Sorin: +34666158390; soriydori@yahoo.es;
  • Gulie Nelu: +34600570668; nelu_gulie@yahoo.com;
  • Ușvat Mări: +34698513927; mary_dragoi@yahoo.com;
  • Iovan Mihaela: +34661050574;mihaelaiovan60@hotmail.com;
  • Penacec Georgiana: +34667960185; georgi_ana839@yahoo.com;
  • Ivan Clara: +34640269609; clara.ivan13@yahoo.es;
  • Pentea Alin: +34615647025; alinpentea@yahoo.es;

Zona Barcelona:

  • Gal Adela: +34933792169; adela@gmail.com;
  • Codrea Daniela Elena: +34663635933; danaelenacodrea@yahoo.es;

Uniunea Bisericilor Penticostale Române din Spania:

  • Crișan Viorel: +34627616775;
  • Frătean Ciprian: +34627248623; ciprianfratean@yahoo.es;
  • Munteanu Adriana: +34642738543;
  • Pop Ghițã: +34677392739; ghitapop.betania@yahoo.es;
  • Cumpãtescu Costel: +34637068686; iuliana_cumpatescu@yahoo.es;
  • Moldovan Lucica: +34678513457; bubulinajo@yahoo.com;
  • Popovici Virgil Eugenia +34637153442; pvirgileugen@yahoo.es;
  • Mariş Estera: +34666990098;
  • Cotut Angela: +34691633104; juani_ange@yahoo.com;
  • Stan Eunice:+34664211375; FDMKGEunice@yahoo.com;

Suedia:

  • Bora Daniel: +46739819733; bora@gmail.com;
  • Mocan Tudor: +46720477287; mocantudor@ymail.com;

Ucraina:

  • Vasylkov Vitalii: +380503746696; admin.vasylkov@yahoo.com;
  • Cuciurean Costel: +380506021866; kostel_evangel@com;
  • Asimionese Nadia: +380978757031; nedeaukr@com;